На Волині поліцейські ганялися за… поліцейськими. Дорогою, всипаною грошима (Фото)

Опубліковано:

Працівники внутрішньої безпеки Нацполіції Волинської області і співробітники СБУ затримали інспекторів нагляду за дорожнім рухом на хабарі. Поліцейські збирали “штрафи” в порушників ПДР на місці служби.

Обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження, повідомляє “Волинь інфо”.

Під час оперативного відпрацювання було задокументовано як капітани поліції, під час несення служби в Ківерцівському районі, зупинили авто, водій якого був у стані алкогольного сп'яніння. Інспектори запропонували порушникові не складати протокол, натомість “сплатити” 9 000 гривень штрафу на місці і рушати далі. Сторгувалися на 8 000 грн, які чоловік передав поліцейським і збирався їхати, але дорогу йому заблокували співробітники ВБ.

Такого повороту подій зловмисники не очікували, тож на службовому авто спробували втекти з місця події. Дорогою намагалися позбутися доказів і почали на ходу викидати з авта отримані гроші і талони на паливо, які отримали від водіїв в якості відкупу. Утікали зловмисники доки в їхньому авто не закінчилось пальне. Неподалік с. Завітне, оперативники їх таки наздогнали.

Під час особистого огляду інспекторів і їхнього авта, зібраних викинутих “речдоків” правоохоронці вилучили 140 доларів, 150 євро і 4,2 тисячі гривень (не враховуючи останнього хабара у 8 000 гривень) і талони на 690 літрів пального. 

   

 

Про Захід