«Самопоміч» в Ужгороді розказала, з чим йде до парламенту

Опубліковано:

Об'єднання “Самопоміч”, один із учасників передвиборчої кампанії до Верховної Ради, відвідало Закарпаття. На зустріч з виборцями приїхали Ганна Гопко, перший номер списку, а також її колеги-кандидати Андрій Журжик та Вікторія Пташник.

Зрозуміло, майбутні політики, які, втім, уникають себе так називати, приїхали з агітаційною метою. Вони зустрілися з кількома десятками людей в приміщенні “Просвіти”. На жаль, приїзд представників політичної сили був проанасований поганенько, тому більшість ужгородців навіть не знали про цю зустріч.

Гості міста розказали про свої принципи, з якими вони йдуть у парламент, та роботу, яку збираються у Раді виконувати. В тому, що партія все ж потрапить у ВР, вони вже не дуже сумніваються. По всіх рейтингах проходимо, розраховуємо на 25-30 мандатів, але треба ще захистити свій вибір”, – сказала пані Гопко.

Однією зі своїх сильних сторін вважають відсутність у списку діючих чи колишніх депутатів, а також те, що відбирали для списку професіоналів у своїх сферах, які чітко знають, за яку роботу відповідатимуть у раді. Так, серед членів списку “Самопомочі” юристи, підприємці, активісти, учасники АТО. Себе називають партією нового для Україну типу. Зокрема й тому, що не опираються на авторитет лідера “Самопомочі” Андрія Садового, а роблять наголос саме на команді.

Щодо відсутності представників в мажоритарних округах, то Ганна Гопко пояснила це тим, що не було часу підібрати людей, в яких можна було б бути впевненими. Як приклад, навела приклад, як до них підходив один із кандидатів-мажоритарників, висловлював щиру симпатію політисилі і пропонував стати кандидатом від “Самопомочі”.

Поки його перевіряли, виявилося, що розвісив на окрузі білборди з популістичними нереальними гаслами на кшталт долара за 8 гривень, знижки на ліки пенсіонерам на 40% тощо. Цей негативний приклад переконав їх, що краще в мажоритарних округах не висувати кандидатів.

Зрозуміло, що основний акцент, як і всі інші політичні сили, “Самопоміч” робить на реформах у всіх сферах. “За свою історію Україна експортувала в основному лише людей – близько 6 мільйонів за всі роки. Ми – сировиннй придаток, – каже Ганна Гопко. – Комусь було вигідно перетворити нашу країну в сировинний придаток. Аграрне господарство знищили, фермерам накинули зашморг на шию, посадивши на драконівські кредити”.

Успіх бачать у відродженні переробної галузі. Щодо Закарпаття, то це наприклад відродження деревообробної галузі замість того, щоб вивозити кругляк.

Також представники “Самопомочі” заявили, що не мають жодних стосунків із олігархами, бо вважають їх відповідальними за біди в країні, тому вони мають своїми коштами допомагати, щоб міняти ситуацію. Як приклад негативного ставлення до себе, навели приклад чорного піару проти партії з боку канала “Інтер”, що належить екс-главі адміністрації Януковича Льовочкіну.

Про Захід


Про Захід