Берегівські рятувальники навчали населення правилам поводження в екосистемах краю

Опубліковано:

Минулі вихідні було велелюдно у центрі м. Берегово, де щороку на початку весни проходить Міжнародний фестиваль вина. На цей захід запросили багато поважних гостей не лише із України, а із-за кордону. Не оминули цей чудовий фестиваль й місцеві рятувальники. Вогнеборці  12-ї державної  пожежно-рятувальної частини м. Берегово провели громадську акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти”.

На захід були запрошенні й місцеві рятувальники.  В рамках проведення громадської акції “Запобігти. Врятувати. Допомогти” вони  радо спілкувалися з усіма охочими учасниками свята.

Співробітники ДСНС розповіли про пожежі та надзвичайні ситуації, що трапилися  на території району, а також випадки травмування дітей внаслідок цих подій. Нагадали про правила поведінки під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду. Особливу увагу людей бійці ДСНС акцентували на правилах поводження в екосистемах краю. Сьогодні Закарпаття вже потерпає від пожеж сухостою та чагарників, хоча природа ще особливим теплом не радувала. Лише за минулі вихідні (4-5 березня) із 42 пожеж, що зафіксовані в області, 37 виникло в екосистемах краю.

Також сотні відпочивальників мали можливість оглянути пожежну техніку. Крім того, всі бажаючі змогли спробувати скористатися спеціальним спорядженням, яким оснащений пожежно-рятувальний автомобіль, та приміряти бойовий одяг.

Особливий інтерес червоно-білий автомобіль викликав у підростаючого покоління. Хлопчики та дівчата з великою зацікавленістю розглядали його та ставили різні запитання рятувальникам. На згадку, кожному було вручено яскраві листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності.

У ДСНС України у Закарпатській області

 

 

 

 

Про Захід