На Тячівщині 11 учасників АТО отримали земельні ділянки

Опубліковано:

 Сьогодні, 21 жовтня, у залі Тячівського ЦДЮТ відбулося засідання тридцятої позачергової сесії Тячівської міської ради шостого скликання. У залі зареєструвалися 25 з 30 депутатів. Головував на засіданні міський голова Тячева Іван Ковач. Про це “Про Заходу” повідомляє “Тyachiv.com.ua”

Найважливішим питанням порядку денного було виділення громадянам земельних ділянок під індивідуальне будівництво у другу чергу. Тому на сесію прийшло чимало тячівців, які потрапили до цього списку.

Нагадаємо, майже місяць тому, 25 вересня, у місті жеребкуванням поділили перші 183 ділянки, розташовані у нових кварталах індивідуальної житлової забудови.

На цей раз землю під будівництво розподіляли між 154 тячівцями, з-поміж яких 11 учасників АТО.

Перед тим, як перейти до жеребкування, депутати проголосували за те, щоб узяти на облік громадян, які подали заяви на отримання ділянки у міжсесійний період, та затвердили списки другої черги.

Відтак бажаючі з залу перевірили, чи відповідає кількість номерків у прозорих скриньках для жеребкування кількості ділянок за списком.

Під час обговорення процедури розподілу ділянок одна з мешканок Тячева запитувала, як можна було потрапити до чергового списку. На що міський голова Іван Ковач відповів так:

Приходьте, коли комісія, дивіться. За десять днів до сесії у нас на сайті висів список. І комісія працювала усі десять днів після того, як він був опублікований. У вас є депутат. Ми звертались через газету: дивіться на сайт – там є список, якщо щось не враховано – просимо звертатись. Якщо ви рахуєте, що не попали незаконно, приходьте. Ми врахували думки всіх людей, хто був у нас на прийомі.

Затим жеребкуванням між мешканцями Тячева розподілили понад півтори сотні ділянок.

Причому присутні городяни особисто тягнули жереб із номером майбутньої ділянки.


Про Захід