У Львові відбувся національний податковий форум з трансфертного ціноутворення

Опубліковано:

Вчора, 2 березня 2017 року, у м.Львові провідні фахівці ДФС України, Офісу великих платників ДФС спільно з державним підприємством “Сервісно Видавничий Центр” провели для платників податків Західного регіону національний податковий форум на тему: “Трансфертне ціноутворення та прибуток”.

У роботі форуму взяли участь: керівництво Офісу великих платників,  начальник Львівського управління Офісу ВПП,  керівники галузевих департаментів та відділів Державної фіскальної служби України, які безпосередньо беруть участь у розробці проектів законодавчих та нормативних документів з питань оподаткування, та надають роз'яснення з питань застосування податкового законодавства. До участі у форумі також запрошені лектори провідних аудиторських, консалтингових компаній України – PricewaterhouseCoopers (PwC) Ukraine, Baker Tilly, Bureau Van Dijk, EBS.

В програмі сьогоднішнього форуму розглядались питання щодо змін у трансфертному ціноутворенні та податку на прибуток, які увійшли в дію з 1 січня 2017року; звітності та документації з ТЦУ; аналізу змін нормативної бази з податку на прибуток.

Майже півтори сотні керівників підприємств, бухгалтерів прослухали лекцію провідних фахівців ДФСУ. Також  почули точку зору на застосування таких норм від незалежних експертів з аудиту та юридичної практики.            У другій частині семінару платники податків мали змогу індивідуально задати запитання лекторам, і на кожне отримали ґрунтовну відповідь.

На завершення учасники зібрання зазначили, що обмін досвідом, який відбувся під час форуму, буде надзвичайно корисним у подальшій роботі як для платників податків, так і для працівників державної податкової служби. А важливість проведення таких спільних заходів важко переоцінити, адже лише через встановлення і розвиток партнерських стосунків між податківцями та платниками податків можливе наповнення державної казни у повному обсязі.

Відділ організації роботи Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м.Львові Міжрегіонального головного управління ДФС

Про Захід