В Ужгород із зони АТО повернувся податковий міліціонер – Іван Порада

Опубліковано:

Вже вдруге, із чотирьохмісячного несення служби в районі проведення антитерористичної операції, повернувся Іван Порада – підполковник податкової міліції ГУ ДФС у Закарпатській області. Підполковник входив до складу спеціального підрозділу Державної фіскальної служби “Фантом” та працював в контрольному пункті в'їзду-виїзду “Гнутове”.

Варто зазначити, що бійці спецпідрозділу “Фантом” протидіють незаконному переміщенню товарів через лінію розмежування між Україною та тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях. Податкові міліціонери спільно з співробітниками інших правоохоронних органів викривають фінансові злочини в зоні АТО та протидіють тероризму.

Олексій Петріченко, начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області подякував Івану Пораді за сумлінну і бездоганну службу, професіоналізм і відповідальність, вагомий внесок у справу захисту та зміцнення Держави. – Ви з честю виконали обов'язок перед Батьківщиною, несли службу у небезпечних для життя умовах, – зазначив начальник Головного управління та пообіцяв нагородити офіцера премією.

За словами Івана Поради, ці чотири місяці, які йому довелось прослужити в КПВВ “Гнутове”, промайнули досить швидко, водночас працювалось під супровід неодноразових обстрілів. На щастя ні підполковник, ні ще 14 колег, які несли службу з ним пліч-о-пліч, не отримали поранень та ушкоджень.

Підполковник розповідає, що протягом робочого часу – з 8:00 до 17:00, в середньому, через КПВВ пропускалось близько 800 автомобілів та майже 3000 людей.

“Фантомівець” разом з колегами здійснював огляд транспортних засобів, перевіряв чи не перевозять громадяни заборонених товарів. – Ціни на товари в Україні і на непідконтрольних територіях дуже різняться, там все дорожче у три рази, а дитячі іграшки – у сім разів дорожчі, – розповідає Іван Порада, пояснюючи активність людей, які перетинають лінію розмежування між Україною та тимчасово окупованими територіями.

ДФС у Закарпатській області

Про Захід