Львівські митники у поштових відправленнях виявили холодну зброю та частини до пістолетів і гвинтівок

Опубліковано:

Учора, за результатами експертизи працівники Львівської митниці ДФС склали протоколи про порушення митних правил за фактами незаконного переміщення у міжнародних поштових відправленнях зброї та частин до неї.

Так, нещодавно у підрозділ “Львів-поштовий” надійшло три міжнародних поштових відправлення – посилки, відправниками яких, згідно з митними поштовими деклараціями, є громадяни, що мешкають або перебувають у США, а одержувачами – громадяни України. Під час митного огляду цих посилок було виявлено: 2 ножі в комплекті з шкіряними чохлами M-Tech MT-086, одну нову катану в комплекті з маркуванням “Gold Steel seagal signature katana 33 damascus steel blade ray skin”, а також 18 запчастин до пістолетів “Glock” та гвинтівок “Mauser” і AR-15 (M-16).

Згідно з висновком експертного дослідження два ножі є холодною зброєю колючо-ріжучої дії, катана – холодною зброєю колючої та рублячої дії. Решта – складовими частинами до пістолетів “Glock” та гвинтівок “Mauser” і AR-15 (M-16).

Так, громадяни пересилали через митний кордон України у міжнародних поштових відправленнях товар, заборонений для пересилання, згідно з п. 37 Правил надання послуг поштового зв'язку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.2009 № 270 та актами Всесвітнього поштового союзу.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 473 Митного кодексу України. Зброю та запчастини вилучено. Триває провадження у справі.

ГУ ДФС у Львівській області

 
 
 
 
 
 
Про Захід