На Роберта Горвата в Ужгородському окрузі полився потік бруду і маніпуляцій

Опубліковано:

Штаб кандидата у народні депутати України Роберта Горвата висловлює своє обурення брудними технологіями, які застосовують проти Роберта Горвата, політичні опоненти. 

Як приклад, на Інтернет-ресурсі http://clipnews.info/ з'явилася інформація про підкуп виборців штабом Горвата у селі Холмок. Ми розцінюємо це як грубу провокацію, адже відомо, що саме штаб Р.Горвата веде послідовну боротьбу з підкупом виборців. Саме Роберт Горват встановив грошову винагороду в 5000 грн. за інформацію, яка дозволить покарати злочинців. Роберт Горват вже звернувся в органи внутрішніх справ із заявою з приводу даної ситуації.

На іншому сайті − “Закарпаття онлайн” з'явився матеріал про нібито “народну агітацію” проти Роберта Горвата, де кандидата  звинувачують у “присвоєнні заводу” і “звільненні з роботи 7000 людей”. Роберт Горват ніколи не володів заводом, ніколи не звільняв з роботи людей. Навпаки, підприємства Роберта Горвата дають роботу 700 працівникам. Але фальсифікаторів це не зупиняє у поширенні відвертої брехні.

Нами також зафіксована також спроба вивішування бігбордів “Віктор Балога підтримує Роберта Горвата”. Штаб Роберта Горвата відповідально заявляє, що про публічну підтримку Роберта Горвата вже заявили відомі державні діячі, політики Віталій Кличко, Юрій Луценко, Мустафа Джамілєв, Юлій Мамчур, Ірина Луценко, Валерій Пацкан. Але у цьому переліку відомих людей немає і не може бути місця Віктору Балозі.

Штаб Роберта Горвата звертається до політичних опонентів з закликом припинити потік бруду і маніпуляцій. Ми не змагалися і не будемо змагатися з іншими кандидатами у застосуванні брудних технологій. Ми визнаємо лише змагання і конкуренцію програм, ідей, законопроектів, які дадуть змогу поліпшити життя кожного закарпатця. 

Штаб кандидата у народні депутати України по 68 виборчому округу Роберта Горвата.


Про Захід