Голови РДА мають особисто зустрітися з родичами загиблих в АТО

Опубліковано:

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль своїм розпорядженням доручив головам районних державних адміністрацій та міським головам краю протягом тижня особисто зустрітися з родичами загиблих в АТО, й до п'ятниці доповісти йому про всі питання, що виникнуть – аби тримати їх на контролі.
Мета – аби керівники на місцях самі з'ясували усі проблеми і потреби сімей. Ідеться не лише про ту допомогу, яку зобов'язана надати держава – слід подбати, аби родини відчували постійну турботу, і представники влади на місцях повинні почути пропозиції і побажання від краян. Виданню “Про Захід” повідомила Прес-служба Закарпатської ОДА

Також Василь Губаль поінформував: тривають організаційні процедури зі створення Комітету солдатських матерів і дружин, цього тижня відбуватимуться зустрічі у райцентрах. Усе, знову ж таки – аби мати інформацію й отримувати сигнали про потреби сімей із перших рук, а відтак допомагати. “На мою думку, раніше цей контакт був слабкий. Відчуваю, що маємо з цим проблему, і її треба розв'язувати, аби люди бачили, що ми хочемо брати участь у вирішенні їхніх проблем” – сказав Василь Іванович. Він повідомив, що у понеділок, 20 жовтня, підписав документ про зміни до обласної програми “Турбота”, що передбачають забезпечення оздоровлення військових, які приїздять із зони АТО. “Ми вже готові із цим працювати. А також – звернулися до штабу АТО про те, що запрошуємо із постраждалих регіонів дітей – тих, які потребують лікування” – зазначив Василь Губаль.

Нагадуємо, уже раніше керівник краю наголошував перед усіма обласними службами: не люди мають ходити до чиновників, а самі управлінці – вивчати потреби краян, тим паче, коли ідеться про родини загиблих чи учасників АТО. Під час робочих поїздок районами Василь Губаль щоразу зустрічатиметься з родинами, які за час збройного конфлікту пережили найстрашніше, з метою допомогти їм налагодити життя.


Про Захід