У Закарпатті розміщено майже 150 “тривожних” кнопок

Опубліковано:

Поліція охорони продовжує роботу у напрямку соціального захисту населення. Так, на території  Закарпатської області розміщено майже 150 кнопок “Терміновий виклик поліції”.

Перш за все такі кнопки призначені, щоб покращити охорону громадського порядку. Це кнопка, яка дає можливість без наявності телефону викликати групу швидкого реагування поліції, адже, як показує практика, випадки бувають різні і громадяни не завжди мають можливість бігти до правоохоронних органів, чи то телефонувати по лінії “102”. У таких випадках “Терміновий виклик поліції” відіграє вирішальне значення. Ви запитаєте: де знайти таку кнопку, як вона працює? А тут все дуже просто – більшість кнопок “тривожного” виклику встановлені у громадських місцях, переважно це: магазини, аптеки, розважальні заклади. Про те, що в цьому чи іншому місці є “Тривожка”, вам підскаже спеціальний покажчик: жовта наклейка з надписом – “Терміновий виклик поліції”.

Якщо на вас напали, поцупили сумочку, – не падайте в паніку, не гайте часу, а шукайте наклейку з надписом! Далі ви маєте зайти у приміщення, де бачите надпис “Терміновий виклик поліції”, і попрохати працівників закладу, аби натиснули кнопку. Вже за кілька хвилин на місце події прибуде наряд поліції охорони, який надасть вам допомогу. Що потрібно від вас – це не зволікати, адже основне правило, яке ви повинні пам'ятати: найлегше впіймати злочинця – “по гарячих слідах”. Добре було б, аби ви, ваші діти, орієнтувалися, в яких районах вашого населеного пунтку розміщені такі “тривожні” кнопки. Не надійтеся на щасливий випадок, гуляючи в вільний час, зверніть увагу на установи, на яких є наклейка “Терміновий виклик поліції”. Адже хто зна, коли така кнопка може стати для вас у нагоді.

Якщо ж у вас немає часу роздивлятися вулицями міста, де ж розміщені “Тривожки”, для вас ми підготували повний список закладів де ж на Закарпатті розміщені кнопки. Знайдіть час, та ознайомтеся з цим списком, адже це – ваша безпека та безпека ваших близьких.

Управління поліції охорони в Закарпатській області

Ось за цим посиланням адрес “Тривожок”: 

https://www.guard.np.gov.ua/zakarpatska-oblast_1487689141

 

Про Захід