Віктор Щадей хоч і в передвиборчій відпустці, але з маршрутчиками в міськраді зустрівся

Опубліковано:

Сьогодні, 20 жовтня, у малій залі Ужгородській міської ради відбулася зустріч представників маршрутних перевізників та начальника відділу транспорту, державних закупівель та зв'язку ужгородської міськради Сергія Білея.

До речі, на зустрічі був присутній в.о. міського голови Віктор Щадей, який, як відомо, на час виборчої кампанії перебуває у відпустці, тож не зовсім зрозуміло, на яких підставах і в якому статусі кандидат на позачергових виборах до Верховної ради на ОВК№68 був присутній на зустрічі.

Під час захожу Сергій Білей попросив перевізників перевірити стан автобусів, зокрема, герметичність люків, які протікають під час дощів. Також зважив, що варто проінспектувати стан сидінь та слідкувати за культурою поведінки водіїв. Крім того, дотримуватися графіків руху, зокрема щодо вечірніх рейсів, та повідомляти про те, що автобус перебуває на ремонті, аби була можливість “перекривати” маршрут.

До того ж, Сергій Білей відзначив, що є постанова Кабміну про компенсацію проїзду школярам, і міська рада на цій підставі планує розробити цільову програму і вкласти її в бюджет міста.

Про Захід


Про Захід