В Мукачеві відбувся чемпіонат області з боксу серед юнаків

Опубліковано:

Цими вихідними, 18-19 лютого, у Мукачеві у клубі “Рукавичка” відбувся чемпіонат області серед боксерів 2003-2004 років народження. Як повідомив головний тренер ФБЗО Валерія Вишньова відбір кращих боксерів краю до участі у чемпіонаті України проходить в два етапи: перший – чемпіонат області, другий – зональний чемпіонат України для західного регіону (Чернівецька, Івано-Франківська, Львівська та Закарпатська області). Право представляти наш край у фінальному чемпіонаті країни матимуть тільки переможці двох етапів. 
На ринг у Мукачево з”їхалось близько 70 юних боксерів з 16 команд області: Ужгорода, Мукачева, Сваляви, Хуста, Рахова, Берегова, Тячева, Чопа, Іршави. За словами старшого тренера юнацької збірної області Олександра Салахеєва: “Несподіваних сюрпризів ці змагання не принесли. Як і досі ми робимо ставку на вже досвідчених боксерів: Мілана Рокіцана, Віталія Татаренка, Михайла Марковича, Максима Сувирду (всі з м. Мукачева), Володимира Горзова (с. Білки на Іршавщині), але мають непогані шанси увійти до складу нашої збірної мукачівці Антон Іванов, Олег Гонак, Богдан Савчин, Степан Лучка, рахівчани Артем Рошташ, Віталій Брана, берегівчанин Василь Побранскі, представник м. Чопа Дмитро Маг”. 
Зональний чемпіонат пройде в березні, а основний – в квітні, тому ми маємо небагато часу щоб остаточно визначитися зі складом команди, – зазначає тренер. 
Щодо статистики проведеного чемпіонату: 9 чемпіонів з Мукачева, 6 з Рахова, по 2 з Чопа та Хуста, по одній золотій нагороді у представників Берегова та Іршавщини.

Відділ спорту Мукачівського міськвиконкому

Про Захід