Віталій Кличко: Ми маємо стати єдиною командою, щоб не повторити помилок після 2004-го року

Опубліковано:

Ужгород відвідав лідер партії “УДАР” та мер Києва Віталій Кличко. Він приїхав, щоб закликати мешканців Ужгорода та Ужгородського району підтримати на виборах, які відбудуться наступної неділі, Блок Петра Порошенка, а також кандидата Роберта Горвата, який балотується в мажоритарному окрузі №68.

Зранку Віталій Кличко дав прес-конференцію та розказав власне бачення перевиборчої ситуації в країні, а також пояснив, чому вважає, що підтримати треба команду чинного президента.

“Вдячний своїм однопартійцям за можливість знову відвідати Ужгород. Я приїхав тому, що нам треба підтримати наших однопартійців, людей, які йдуть до парламенту, за яких ми несемо відповідальність. Вони йдуть у парламент, щоб змінювати нашу країну на краще, – звернувся до присутніх Віталій Кличко. – Є великі очікування людей, ситуація в країні непроста. Часу на розкачку немає. Ми беремо на себе відповідальність та обіцяємо працювати заради українців. За 2,5 роки, відколи партія “УДАР” представлена у Верховній Раді, ми показали монолітною командою. Незважаючи на весь пресинг, залякування, спроби підкупів. Ми – команда, яка ініціювала багато вкрай потрібних законопроектів.

І саме ми ініціювали дострокові вибори до Верховної Ради, бо цей парламент не відповідає очікуванням людей, він сформований Януковичем і не здатен реалізувати завдання, яке ставить перед нами народ”, – розказав політик.

“Нам потрібне перезавантаження. Люди, які роками багато обіцяли нам, але нічого не робили, мають піти. Повинна відбутися люстрація. На сьогодні ми маємо нового президента, повернули місцеве самоврядування столиці держави. Київ має мера та нову місцеву раду.
80% українців хотіли дострокові вибори, щоб перезавантажити владу”, – продовжив Кличко. –

Наша команда підтримує Блок Порошенка, тому, що сьогодні, як ніколи, країна потребує об'єднання. Я бачу, що багато політиків не вивчили поганий досвід минулого і наступають на ті ж самі граблі. У 2004 році люди, які боролися проти авторитаризму, прийшовши до влади, почали сваритися, обливати один одного брудом, провалили всі реформи.

Нинішня ситуація нагадує тодішню. Тому особисті амбіції треба відкидати. Я показав приклад – сказав, що ми повинні об'єднатися і зняв свою кандидатуру на президентських виборах. Вибори пройшли в один тур і ми зекономили країні мільярди гривень. Сьогодні та ж сама ситуація – ми повинні об'єднувати зусилля. УДАР приєднався до Блоку Петра Порошенка, бо цього очікували люди”, – пояснив Віталій Кличко.

На переконання Віталія Кличка, історично та ментально українці – європейці, і заслуговують жити за стандартами Європи.

“Як ніколи, лозунг “Єдина країна” є дуже актуальним. Тому звертаюся до всіх виборців: ми жодного разу, як політична сила, не дали нагоди не вірити нам. Щиро боремося за інтереси жителів України, ми виступаємо за прозору владу, і беремо на себе відповідальність. Йдемо в політику, щоб змінювати країну. Ми повинні стати по-справжньому європейською країною. Історично й ментально ми й так європейці. Нам потрібні європейські стандарти життя, – заявив пан Віталій. –

Сьогодні в Ужгороді ще раз хочу закликати українців прийти на виборчі дільниці, подумати над своїм вибором й проголосувати за тих, кого вони вважають чесними та відповідальними. Я закликаю голосувати за кандидата від УДАРу Роберта Горвата.

Це член нашої партії. Він – активний чоловік, який створив себе сам. Вважаю, в майбутньому парламенті нам потрібні саме такі, як він. Нас багато років розтягували, розколювали. Нині ми бачимо страшні наслідки такої політики розколювання”.

Після Віталія Кличка слово взяв кандидат Роберт Горват.

“Дуже приємно, що навесні на виборах Президента відбулося об'єднання партії УДАР і Петра Порошенка. Тоді ми зрозуміли, що у нас є світла сила, яка може перемогти чорну силу, винну в смертях на Майдані, в зоні АТО, у нашій війні з Росією, – заявив кандидат. –

Ми маємо достатньо біцепсів, щоб та темна сила пішла на звалище історії. Ми маємо мати єдину потужну команду. В Порошенка є програма з 60 пунктів, реалізувавши яку, через 6, можливо, плюс 1-2, років ми будемо в ЄС.

Я в це свято вірю. Вірю, що виборець розуміє, що таке блок і що таке самовисуванці, хто для з них чого йде у Верховну Раду. Закликаю всіх: голосуйте по совісті, але з розумінням того, хто з якою метою йде у парламент”.

Нагадаємо, візит Віталій Кличка до Закарпаття відбувається в рамках передвиборчої агітації. У нього запланована зустріч з виборцями в Чопі. А в 15:30 відбудеться мітинг політика на Театральній площі в центрі Ужгорода. Цю подію Про Захід транслюватиме наживо.

Про Захід


Про Захід