Валерій Пацкан: В Ужгороді є лише один кандидат від партій, що стояли на Майдані

Опубліковано:

На сьогоднішній прес-конференції Віталія Кличка, Валерія Пацкана та Роберта Горвата в Ужгороді пролунало й питання щодо розпорошення голосів між демократичними кандидати, внаслідок зростає шанс на перемогу в одіозних кандидатів.

“Наша політична сила вже давно пропонувала проводити праймеріз, щоб виявляти найрейтинговішого кандидата в окрузі, де є загроза перемоги сумнівного кандидатами, – нагадав Віталій Кличко. –Якщо ж такої загрози немає, хай відбувається виборча боротьба між кандидатами від різних політичних сил за умови, що вона проходитиме чесно й прозоро”.

Лідер “УДАРу” нагадав, що лише вчора кандидати від Блоку Петра Порошенка, журналісти Мустафа Найем та Сергій Лещенко закликали кандидатів в окрузі №102 об'єднатися, щоб протистояти Олесю Довгому, який підкуповує виборців. “В таких випадках кандидати повинні об'єднуватися, щоб протистояти сумнівним кандидатам”, – каже Кличко.

“Від тих політичних сил, які були на Майдані, Роберт Горват є єдиним кандидатом по Ужгородському округу”, – нагадав Валерій Пацкан, – “Відповідні заяви прозвучали від міністра Швайки, який відвідав Ужгород від партії “Свобода”. Була така заява і від “Батьківщини”. Тому на 68-му окрузі демократичні політичні сили представляє лише Роберт Горват. Однак, як бачимо, відбуваються маніпуляції для того, щоб розділити електоральне поле та дозволити перемогти Василю Ковачу, який, нагадую, безпосередньо причетний до всіх бід, які сталися за цей рік в країні, бо був одним з тих, хто голосував за диктаторські закони 16 січня”.

Роберт Горват додав, що нині колишні соратники Януковича знову, за вказівкою Путіна та екс-президента України рвуться 5-ю колоною до парламенту. Але, розуміючи, що “Партія регіонів” вже не має жодного рейтингу, вони ховаються за визначенням “самовисуванець”.

Про Захід


Про Захід