На Ужгородщині збудують перехід до ЄС

Опубліковано:

 Пропускний пункт буде у селі Соловка “Тиса – Сент Мартон”. Цей проект проходить у рамках оперативної програми транскордонних сполучень на угорсько-українській ділянці кордону.

15 жовтня відбулася зустріч керівників району – голови райдержадміністрації Марії Коваль-Мазюти та райради Михайла Фединця з угорськими представниками, безпосередніми виконавцями проекту.
Координатор проекту Ласло Бакай, керівник групи Ендре Бадалаї, замовник Жолт Фекете та інші детально розповіли про технічно-економічне обґрунтування можливостей розвитку відрізків з'єднання автомобільних шляхів на кордоні, консорціум з різних організацій. Присутні поетапно розглянули обсяг робіт. Спочатку було три варіанти: паромне сполучення, будівництво машинного та велосипедно-пішохідного мостів. В остаточному варіанті розглянуто будівництво одного машинного моста. Угорська сторона на цю справу виділяє понад 3 мільярди форинтів.
У перспективі – ще один перехід: велосипедно-пішохідний “Ловня –Соловка”, який обійдеться угорцям в один мільярд форинтів. На цих пунктах пропуску угорські та українські прикордонники і митники працюватимуть спільно, що значно прискорить процедуру проходження контролю.


Про Захід