Через “ліві” цигарки, які виявили на кордоні, у водія відібрали автівку

Опубліковано:

 Завдяки поглибленому огляду вантажівки, якою українець заїхав до пункту пропуску “Лужанка” Чопської митниці Міндоходів, працівники митниці виявили 19 830 пачок цигарок різних марок, – повідомляє Інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.

Прямуючи у напрямку виїзду з України, водій подав для митного контролю талон для переміщення по смузі руху “червоний коридор”, паспорт громадянина України та реєстраційний документ на транспортний засіб. Перед початком проведення митного контролю українець усно заявив про відсутність у нього прихованих товарів та предметів. Проте, при проведенні огляду автомобіля, працівники митниці виявили спеціально виготовлений “тютюновий” тайник, що знаходився у задній частині вантажного відсіку фургону.

Таким чином, громадянин України скоїв дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю та використанням спеціально виготовлених сховищ, що утруднюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України .


Про Захід