Справу ДТП, через яку місяць тому загинув молодий велосипедист, закарпатська міліція спускає на гальмах?

Опубліковано:

 Міліція ще дотепер нікому не оголосила підозру у вчинені ДТП, через яку в Ужгороді на вул. Гагаріна загинув молодий велосипедист.

Про це редакції Про Захід повідомив брат загиблого В'ячеслав Фурдь. У родини заклалася підозра – хтось навмисне затягує справу, аби потім спустити її на гальмах. Адже згідно з законом, каже чоловік, уже давно повинні бути результати кількох експертиз, які наразі ще незавершені.

Сама трагедія, нагадав В'ячеслав, трапилася рівно місяць тому – в Ужгороді близько 22 годин 17 вересня на вул. Гагаріна. Його брат – Олександр, 1989 року народження, повертався на велосипеді з роботи, їхав по тротуару. Несподівано його збило авто, що рухалося дорогою назустріч. Велосипедист від отриманих травм помер дорогою до лікарні.

За показами свідків, водій легкового автомобіля був п'яним. В'ячеслав Фурдь має відео, де це видно. Відео зробили свідки.

Про факт вживання алкоголю зафіксовано і у витягу з кримінального провадження. Там, зокрема, зазначається: “Близько 22 години 40 хвилин водій (…) перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, керуючи автомобілем “Кіа-Магентіс” (…) біля будинку №20 здійснив наїзд на велосипедиста”.

За словами брата загиблого В'ячеслава, від часу ДТП пройшов уже місяць, а результатів жодної експертизи ще немає, хоча вони мали бути за 10 днів.

Відтак міліція ще навіть не оголосила водієві підозру про злочин. Усе ще, каже В'ячеслав, слідчий УМВС в Закарпатській області очікує на результати експертиз.

Про Захід триматиме на контролі, як далі розвиватиметься ситуація.

Про Захід


Про Захід