В’ячеслав Грозний: «З «Динамо» зіграємо без наших «динамівців»»

Опубліковано:

 Напередодні поєдинку проти гранда вітчизняного футболу головний тренер “Говерли” В'ячеслав Грозний розповів клубній прес-службі про підготовку команди до відповідальної гри.

– Чергову перерву, пов'язана з матчами збірних ми провели вдома без гравців, які відбули в розташування своїх національних та молодіжних збірних. На жаль, цю паузу нам не вдалося заповнити контрольними матчами через те, що угорські клуби з якими планували провести контрольні матчі були задіяні в своїх внутрішніх поєдинках. Тим не менш, радий за успіхи збірних в яких виступають футболісти “Говерли”. Зокрема, Серж Акакпо вчора зумів принести перемогу своїй збірній Того в матчі проти Уганди, провівши єдиний переможний гол. До розташування збірної Латвії їздив наш Віталійс Ягодінскіс у складі збірної України U-20 до Норвегії на товариський турнір їздив Тарас Качараба.

Щодо участі “наших динамівців” у матчі проти свого клуба, то за орендною угодою вони не мають права грати проти “Динамо”, така ж угода діє й на гравців “Шахтаря”, які не зможуть зіграти вже в 10-му турі проти рідної команди.

Знову повернуся до змін, які слід внести в діючий Регламент Прем'єр-ліги. Вже в зимове міжсезоння Дирекції Прем'єр-ліги потрібно проанотувати, що наступний сезон розпочнеться за участю 16 команд. Тобто по завершенню цього сезону жодна з команд не покидає УПЛ, а до них приєднаються ще дві кращі команди Першої ліги. Такі дії одразу б зняли напругу і тренери б знали як їм діяти. До прикладу, дали б можливість проявитися молодим футболістам і не був би тиск за кінцевий результат. Вкотре хочу нагадати про свої пропозиції: збільшення кількості замін під час матчу та збільшення кількості заявлених гравців у стартовому протоколі на гру з 18до 23-х .Слід внести зміни і в часовий хронометраж поєдинку, потрібно рахувати чистий час гри, без різних пауз. Якщо цю новацію введуть, то одразу ж гравці не будуть симулювати, затягувати гру.

Хотів би також, щоб матчі 1/4 Кубка України, який має пройти 3 грудня та поєдинки 15 туру УПЛ поміняла місцями, щоб не розпочинати весняну частину сезону 2014/2015 з 28 лютого, тоді б команди мали більше часу на підготовку.

Звісно, зараз у країні не проста ситуація – АР Крим та частина Східної України окупована, триває війна. На нас чекають ще й вибори, то футбол закономірно відходить на другий план. Дуже б хотів, щоб у державі настав мир і спокій, але задля цього нам потрібно багато зробити – провести люстрацію, допомогти нашим бійцям в зоні АТО й вибрати до Верховної Ради справжніх патріотів.

Роман СЕНИШИН

Інформаційний відділ ФК “Говерла”


Про Захід