Американського дипломата цікавлять перспективи розвитку нашого регіону

Опубліковано:

У четвер, 16 жовтня в обласній раді відбулася зустріч з дипломатом економічного відділу Посольства США в Україні ДжефріСтраком. З дипломатом зустрічалися перший заступник голови обласної ради Василь Брензович та керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Михайло Попович. Також участь у зустрічі взяв участь й керівник комунального підприємства облради “Агенство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва” Валерій Грищенко.
Дипломата насамперед цікавило перспективи розвитку нашого регіону, природоохоронні проекти в краї, розвиток екотуризму.

Перший заступник голови облради Василь Брензович зауважив, що наша країна нині в складних умовах “Але нам вдалося зберегти стабільну ситуацію в області. Маємо потенціал для розвитку. В першу чергу транскордонної співпраці. Вже налагоджені партнерські контакти з багатьма регіонами Європи, вдало втілюємо чимало грантових проектів, в першу чергу в сфері енергозбереження”, – констатував Василь Брензович.

Чимало уваги в ході зустрічі було присвячено саме темі впровадження в області енергоощадних технологій та використання альтернативних видів енергії.Василь Брензович повідомив, що в області виділено майже 15 мільйонів на переведення котелень в освітніх закладах на альтернативні види опалення. “Обласна влада робить ставку на активніше застосування відновлювальних джерел енергії. В цьому нам допомагають партнери з ЄС. Залучаємо також інвестиції в рамках програм Світового банку та ПРООН. І чимало із запланованого вже вдалося втілити в життя”, – вважає Василь Брензович.

“Ми щиро підтримуємо ваше прагнення стати енергонезалежними. Це в свою чергу стимулюватиме до розвитку країни. Вже нині бачу, що українці готові платити більше за власну енергонезалежність. А готовність Закарпаття інвестувати в проекти з енергозбереження – дуже добрий приклад для всієї країни”, – резюмував ДжефріСтрак.

Прес-служба облради


Про Захід