Закарпаття “заробило” на алкоголі та тютюні 10 мільйонів

Опубліковано:

Таку суму за 9 місяців 2014 року перерахували до бюджету платники Закарпатської області від сплати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Протягом січня-вересня цього року суб'єктам господарювання видано 4 931 ліцензію на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном, призупинено 257 ліцензій та анульовано 526.

Нагадаємо, що для отримання такої ліцензії суб'єктам господарювання необхідно подати заяву до Центру обслуговування платників. До заяви необхідно додати довідку про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів, що знаходяться у місці торгівлі. Видача ліцензій здійснюється тільки за умови фактичного надходження встановленої плати за ліцензію до відповідного бюджету, яке перевіряється уповноваженою на видачу ліцензій особою на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату), довідки відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до бюджету.

Слід наголосити, що ліцензія видається заявникові у разі пред'явлення ним документа, що посвідчує особу (для фізичних осіб), або уповноваженому на це представнику заявника.

Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області


Про Захід