Хто слідкуватиме за порядком на Закарпатті у неділю, 26 жовтня?

Опубліковано:

 26 жовтня в Україні пройдуть парламентські вибори. На варті задля забезпечення громадського порядку, уникнення беззаконня під час волевиявлення громадян чатуватимуть і працівники Державної служби охорони.

Днями правоохоронці пройшли відповідний інструктаж, адже вони готуються до патрулювання та охорони в посиленому режимі.

– У зв'язку з тим, що значна кількість працівників УМВС виконують свій обов'язок на сході країни, працівники ДСО працюватимуть “на всі сто”. На них покладено чимало завдань: забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав і свобод, законних інтересів, – розповів командир роти міліції охорони УДСО в Закарпатті Василь Тимощук.

Міліціонери охорони вкотре ознайомились із Законом України “Про міліцію”, “Про вибори”, обговорили основні алгоритми дій міліції під час охорони виборчих комісій та на виборчих дільницях.

– Упродовж виборчого процесу, напередодні та в день голосування ви маєте бути пильними. Сьогодні ситуація в країні непроста, тому чекати можна будь-чого, – підкреслив Василь Тимощук. – Запобігання правопорушенням, їх припинення, охорона і забезпечення громадського порядку – це ті основні завдання, що покладені на міліцію під час виборів.

Василь Тимощук також наголосив, що працівники міліції повинні бути незалежними від впливу будь-яких політичних, громадських об'єднань, націлив підлеглих на дотримання заходів особистої безпеки, витримку, уникнення провокацій, ввічливе ставлення до громадян.

Розпочато забезпечення дільниць засобами охорони ДСО. Під надійним захистом і окружні виборчі комісії, яких в області шість. Відтак дії працівників Державної охорони спрямовані на забезпечення стабільної ситуації на дільницях, дотримання закону, аби громадяни могли здійснити волевиявлення в спокійних умовах.

УДСО при УМВС України
в Закарпатській області


Про Захід