Завтра відкриття Тижня українського кіно в підтримку полоненого режисера Олега Сєнцова

Опубліковано:

16 жовтня о 19:00 відбудеться відкриття благодійного циклу показу фільмів в підтримку полоненого українського режисера Олега Сенцова, якого незаконно тримають під вартою в Росії. Відкриття в Ужгороді розпочнеться з показу фільму “Гамер”, режисером якого є сам Олег. Захід відвідають виконавиця головної ролі фільму Анастасія Чорна та координатор Тижня українського кіно Поліна Бушинська.

Олег Сенцов і досі перебуває у московській в'язниці. Режисер регулярно отримує листи підтримкиз Батьківщини і відповідає на них. У останньому повідомленні Сенцов зазначив: “Я дуже вдячнийусім, хто мене підтримує, постійно відчуваю підтримку. Я подумки з ними в нашій боротьбі за свободу”.

В рамках Тижня українського кіно на підтримку Олега Сенцова відбудуться покази шести українських фільмів-учасників міжнародних кінофестивалів останніх років: “Гамер” (реж. Олег Сенцов), “Молитва за Гетьмана Мазепу” (реж. Юрій Іллєнко), “Істальгія” (реж. Дар'я Онищенко), “Трубач” (реж. Анатолій Матешко), “Параджанов” (реж. Олена Фетисова, СержАведікян) та альманах короткометражної документалістики “Вавілон 13”.

За цей недовгий час, доки тривав Тиждень українського кіно на підтримку режисера ОлегаСенцова, вдалося неймовірне: розбудити українського глядача і зібрати гроші, які необхідні родині Олега. Відвідати Тиждень українського кіно – це гарна нагода переконатися усім, що сучасний український кінематограф наразі знаходиться у стані розквіту.


Про Захід