Закарпатці проведуть в Ужгороді смолоскипну ходу

Опубліковано:

14 жовтня 2014 року націоналісти із Закарпатської області прибули в столицю для спільного чину задля визнання воїнів Української Повстанської Армії борцями за незалежність Української держави та заборонити в Україні комуністичну ідеологію та політичні організації, що її сповідують. До Києва приїхало більше ста членів та прихильників ВО “Свобода”.

До поїздки в столицю долучились жителі всіх районів області, адже питання визнання боротьби українських повстанців давно тривожить душі націоналістів нашої країни. І гасла маршу “ОУН-УПА державне визнання”, “Бандера, Шухевич – герої України”, які свободівці пропагують вже десятки років, стали вже більше ніж поодинокими криками народу, але вимогою мільйонів. “Покрова завжди була великим святом для українства, надважливим днем у історії козацтва, це є день створення Української Повстанської Армії, тому Свобода проводить такі масштабні акції вже далеко не вперше.

Визнання їх борцями за незалежність стане своєрідним ударом по путінській ідеології. Це принципове питання нашого часу.Зокрема, в Ужгороді теж вже не вперше ми проводимо такого плану заходи. Ми раді визнати, що закарпатці активніше долучаються до патріотичних акцій”, – зазначив голова Ужгородської міської організації ВО “Свобода” ЛелекачТомаш.

Нагадаємо, що 15 жовтня 2014 року о 18.30 свободівці обласного центру організовують віче, після якого відбудеться смолоскипна хода націоналістів Закарпаття в честь загиблих та живих воїнів УПА.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО “Свобода”


Про Захід