48 ножів, портрети Гітлера та граната Ф-1

Опубліковано:

У суботу, 28 червня, біля Берегівського консервного заводу, де розташовані фірми “Нідан” та “Котнар”, було затримано 34-річного чоловіка, в якого вилучено гранату Ф-1 та кілька ножів.

Як повідомив речник УМВС в Закарпатській області Олег Подебрій, близько опвідня до чергової частини Берегівського райвідділу міліції звернувся начальник охорони заводу. Останній розповів, що біля прохідної підприємства невідома особа погрожує предметом, схожим на гранату.
На місце події виїхали працівники карного розшуку Берегівської міліції разом з начальником райвідділу Миколою Курицею. Вони і провели затримання підозрюваного. Останній виявився неодноразово судимим мешканцем міста Берегово на ім'я Євген.
Також правоохоронці здійснили огляд квартири затриманого, де також знайшли чимало цікавого. А саме цілий арсенал зброї, серед них 48 ножів різного типу, кастети та  пневматичний пістолет “Флобер”. Також було вилучено кілька пакунків з речовиною, схожою на наркотичну, різні кальяни та “бульбулятори”, шприці із залишками невстановленої речовини. На стінах помешкання у Євгена – фашистська  символіка та атрибутика, портрети Гітлера, відповідна література.
Всі вилучені знахідки правоохорнці передали на експертизу наукового-дослідного експертно-криміналістичного центру. Нині із затриманих проводяться слідчі дії, не виключено, що він може бути причетним до низки інших злочинів на території Закарпаття.
 
http://www.mukachevo.net/
 
 
Про Захід