В Буківцьово приїде кращий суддя Китаю

Опубліковано:

 Із 2 до 7 липня село Буківцьово на Великоберезнянщині прийматиме міжнародний фестиваль бойових мистецтв, головним організатором якого є Закарпатська обласна федерація айкідо “Синаджо”.

Програма фестивалю передбачає:
• майстер-класи з ушу та айкідо;
• медитацію;
• йогу;
• рукопашний бій;
• майстер-клас зі східного танцю.
У рамках міжнародного фесту відбудеться семінар з класичної індійської Хатха-Йоги за традиціями Сваміджі Дхірендри Брахмачаря та Гуруджи Гіріш Джха. До програми також включені 4-денні семінари з дихальними, фізичними, медитативними вправами, лекціями з теорії та практики Дороги.
В організації цієї частини фестивалю братиме участь і студент філологічного факультету УжНУ Артур Корнієнко: “Для мене такі семінари – можливість підбити підсумки роботи над собою за час, що минув з останнього такого заходу. Вони суттєво підвищують рівень майстерності, дають змогу дістати й надати допомогу й поради іншим учасникам. Це комплексна й гармонійна робота над тілом, розумом і духом, чудовий відпочинок і цікаве спілкування. І все – в горах, коли над тобою тільки небо”. 
Спеціально запрошеними гостями будуть Му Юйчун – майстер шаоліньцюань, тайцзицюань, багуачжан, синіцюань, чемпіон Китаю в розділі саньда 1982 року, володар звання “кращий суддя Китаю” (кваліфікація 6 Дуаньушу), відповідальний представник Міжнародної федерації Даченцюань у Східній Європі і головний консультант Національної української федерації ушу. Семінар айкідо проведе Петро Ганчак, що має четвертий дан айкідо. 
 
Світлана Лапига http://mediacenter.uz.ua/
Про Захід