60 закарпатських міліціонерів відправилися на Схід (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Опубліковано:

 Сьогодні, в суботу 28 червня, ще 60 співробітників УМВС України в Закарпатській області відправилися захищати Україну на схід держави. В 13:00 їх урочисто проводжали від будівлі обласної міліції.

Силовиків благословили священики, вони пообіцяли хлопцям, що молитимуться за збереження життя та здоров'я. Проводжали їх керівники обласної міліції, а також рідні й близькі, які часто не могли стримати сліз, відправляючи синів та чоловіків в гарячу точку.  

В дану групу увійшли переважно правоохоронці з Ужгорода та Мукачева – це співробітники ДАІ, ППС, спецназів ці, колишні “беркутівці”. Самі ж міліціонери зберігали оптимістичний настрій, запевняли, що нічого не бояться та висловлювали впевненість, що повернуться додому живими й здоровими. Сподіваємося, так і буде.

В міліції запевняють – наші хлопці забезпечені всім необхідним захистом, зокрема, всі отримали бронежилети 5-го або 6-го рівня захисту. В повній мірі вони також отримали озброєння та набої. То ж, принаймні, на перших порах, з цим проблем бути не повинно.

Всі міліціонери, що відправилися на Схід, зробили це за власним бажанням. Однак, крім бажання, вони повинні мати й відповідний фаховий рівень. Тому в добровольці брали лише справжніх спеціалістів.

За словами в.о. начальника міліції Володимира Шаранича, на даний момент вже понад 200 правоохоронців області проходять службу за межами області.

“Про захід”   

Про Захід