При зміні прізвища подбайте й про зміну електронного цифрового підпису

Опубліковано:

При зміні прізвища керівником юридичної особи або самозайнятою особою, необхідно переукласти договір про визнання електронних документів (далі – договір) з контролюючим органом за основним місцем обліку.

Разом з цим, при зміні прізвища іншою посадовою особою суб'єкта господарювання (бухгалтером, особою, якій делеговано право підпису податкових накладних тощо) інформація щодо нового сертифікату такої особи може бути внесена до системи подання документів в електронному вигляді шляхом надання Повідомлення. У такому випадку договір переукладати не потрібно.

Нагадаємо, що для формування та подання платниками інформації щодо ЕЦП в електронному вигляді до автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності" розроблено новий електронний формат Повідомлення за кодом J(F) 1391102 (далі – Повідомлення).

До Повідомлення додаються нові сертифікати відповідальних осіб, зазначених у Повідомленні, та таке Повідомлення підписується ЕЦП цих відповідальних осіб.

Довідково: Інструкція з підготовки та подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затверджено наказом ДПА України від 10 квітня 2008 року №233.

Детальніше про отримання електронного цифрового підпису в органах ДФС у Закарпатській області, за посиланням.

ДФС у Закарпатській області

Про Захід