Хто на Закарпатті не платить за газ?

Опубліковано:

Газовики наголошують, що такі дії споживачів можуть поставити під загрозу безперервне та безперебійне газопостачання в опалювальний сезон.

Від початку року ПАТ “Закарпатгаз” здійснило близько 1200 відключень від газопостачання споживачів, які порушили строки оплати послуг та, фактично, користувалися газом безоплатно. “Підприємство в скрутний для країни час змушене вдаватися до таких крайніх заходів, як примусове припинення газопостачання споживачам-боржникам шляхом механічного від'єднання відводу газопроводу від діючої системи газопостачання, для забезпечення природним газом тих, хто сумлінно ставиться до виконання взятих на себе договірних відносин по оплаті наданих послуг. Вищенаведені заходи є кінцевою стадією в процесі досудового врегулювання спору стосовно оплати боргу, оскільки після таких наступають дії з примусового стягнення суми боргу через судову та виконавчу влади”, – таку заяву оприлюднила прес-служба “Закрапатгазу”.
На підприємстві відзначають, що велика кількість боргів припадає саме на заможний прошарок населення, який здатний належно оплачувати послуги з газопостачання. Їх не шкодують – теж залишають без блакитного палива: так, лише впродовж вересня мобільні бригади по відключенню боржників ПАТ “Закарпатгаз” по області провели понад 250 припинень газопостачання, з них 18 боржників – механічним шляхом.

Закарпатська правда


Про Захід