Вибори на Закарпатті охоронятиме міліція (ФОТО)

Опубліковано:

Ні для кого не секрет, що 26 жовтня 2014 року в Україні пройдуть парламентські вибори. Незмінно на варті задля забезпечення громадського порядку, уникнення беззаконня під час волевиявлення чатуватимуть і працівники Державної служби охорони.

Днями правоохоронці пройшли відповідний інструктаж, адже хлопці готуються до патрулювання та охорони в посиленому режимі.
– В зв'язку з тим, що значна кількість працівників УМВС виконують свій обов'язок на Сході країни, працівники ДСО працюватимуть “на всі сто”. Тому на працівників служби покладено чимало завдань: забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав і свобод, законних інтересів, – розповів командир роти міліції охорони УДСО в Закарпатті Василь Тимощук, зустрівшись з особовим складом для проведення інструктажу.

На зборах міліціонери охорони вкотре ознайомились зі Законом України “Про міліцію”, Законом України “Про вибори”, обговорили основні алгоритми дій міліції під час охорони виборчих комісій та на виборчих дільницях.
– Упродовж виборчого процесу, напередодні та в день голосування ви маєте бути пильними. Сьогодні ситуація в країні непроста, тому чекати можна будь-чого, – підкреслив Василь Тимощук. – Запобігання правопорушенням, їх припинення, охорона і забезпечення громадського порядку – це ті основні завдання, що покладені на міліцію під час виборів.

Василь Тимощук також наголосив, що працівники міліції повинні бути незалежними від впливу будь-яких політичних громадських об'єднань, націлив підлеглих на дотримання заходів особистої безпеки, витримку, уникнення провокацій, ввічливе ставлення до громадян, особливо під час проведення виборів.

Якщо говорити про пороблену роботу, то вже розпочато підготовку – забезпечення дільниць засобами охорони ДСО. Під надійним захистом і окружні виборчі комісії, яких в області шість. Відтак, працівники Державної охорони спрямовані на забезпечення стабільної ситуації на дільницях, дотримання Закону України, аби громадяни могли здійснити волевиявлення в спокійних умовах.

УДСО при УМВС України
в Закарпатській області


Про Захід