На Закарпатті проводять Європейський тиждень місцевої демократії

Опубліковано:

Виконувач повноважень голови обласної ради Василь Брензович видав розпорядження “Про проведення в області Європейського тижня місцевої демократії”. “Провести з 13 до 19 жовтня 2014 року в області, присвячений роз'ясненню Угоди про Асоціацію України з Європейським Союзом та Концепції реформування органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Рекомендувати органам місцевого самоврядування сприяти проведенню заходів у рамках Європейського тижня місцевої демократії з метою ознайомлення населення, передусім молоді, з діяльністю сільських, селищних, міських рад, районних та обласної рад”, – йдеться в розпорядженні.

Так, заплановано організувати та провести в обласній, міських, районних радах, райдержадміністраціях та міськвиконкомах дні відкритих дверей для студентів вищих навчальних закладів, учнів загальноосвітніх шкіл області, представників громадських організацій та засобів масової інформації, присвячені питанням місцевої демократії та реформуванню місцевого самоврядування в Україні, забезпечення прав людини на місцевому рівні.

Окрім того, запланована зустріч керівництва обласної ради та адміністрації з закордонними партнерами для обговорення стану реалізації проектів транскордонного співробітництва в 2014 році та перспектив співпраці на 2015 рік. Наприкінці тижня в рамках Європейського тижня місцевої демократії також відбудеться регіонального семінару для презентації третьої фази спільного проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.

Прес-служби облради


Про Захід