В Ужгороді відкрили новий спортмайданчик (ФОТО)

Опубліковано:

 У суботу, 11 жовтня, відбулося урочисте свято з нагоди відкриття нового спортивного майданчика в мікрорайоні Радванка.

Тут зібралося чимало жителів мікрорайону з дітьми. На них чекала насичена програма заходу, безліч цікавих конкурсів та подарунків.

Відкрив святкування президент Ужгородської федерації єдиноборств, людина, яка ініціювала й організувала будівництво цього майданчика, – Євген Молнар. Він зазначив: “Дуже приємно, що сьогодні нас зібралося чимало, особливо діток. Це свято на честь відкриття спортивного майданчика, котрий є єдиним у цьому мікрорайоні. І цим досягненням ми маємо гордитися в теперішній час і ситуації, в якій перебуває наша держава”.

Євген присвятив його своєму дідусю – Степану Молнару, котрий був відомою в місті людиною, заслуженим педагогом і в свій час на цьому ж місці власноруч збудував ігровий майданчик, який, на жаль, був знищений самими містянами. На його честь виготовили і подарували пам'ятну дошку із написом.

Потім відбулося урочисте підняття прапора, під час якого звучав гімн України. Євген Молнар надав честь підняти стяг заступнику начальника Управління громадської безпеки УМВС України в Закарпатській області, підполковнику міліції Роману Ус. Він неодноразово був у зоні АТО, брав участь у бойових діях. Євген Молнар наголосив: “Я прийняв таке рішення, бо він гідний, аби йому доручили таку справу. Тільки такі люди повинні піднімати державний прапор, бо вони захищають територію України”.

Спершу всі охочі взяли участь у розминці, яка проходила в ігровій формі. Загалом до конкурсів долучилося понад півсотні діток, вони весело і з користю проводили час, змагаючись у попаданні в баскетбольне кільце, дівчата скакали на скакалках, команди перетягували канат, інші якнайшвидше скакали до фінішу в мішках, а також брали участь у конкурсі малюнка “Моє рідне місто Ужгород”.

Було багато не тільки дітей, а й батьків, котрі з не меншим нетерпінням чекали відкриття цього майданчика. Один із них ділиться: “Тепер мої діти нарешті не ходитимуть бозна-куди, вештаючись по чагарниках чи підворіттях. Адже мають майданчик, де можуть спокійно гратися і розвиватися. Місця, де б могли гуляти і відпочивати чи діти, чи дорослі, тут поблизу взагалі немає, тому ми дуже вдячні Євгену Молнару за те, що побудував для нас такий майданчик”.

Нагадаємо, роботи тривали понад три місяці, і за цей час вдалося спорудити турніки, бруси, канат, гойдалки, пісочницю, руколаз, дитячу гірку, міні-трибуни, баскетбольне та волейбольне поля.

На святі можна було побачити показові виступи учасників ужгородської команди Street Workout, а також показові виступи з бойового самбо спортсменів Ужгородської федерації єдиноборств. За всім цим із неприхованим захватом спостерігало не тільки молодше покоління ужгородців, а й батьки.

У кінці кожного конкурсу відбувалося нагородження переможців та учасників. Діти отримали багато різноманітних подарунків: футбольні, волейбольні, баскетбольні та інші м'ячі, скакалки, дитячі іграшки, атрибути для малювання та навчання, а також пригощалися цукерками, солодкими напоями і величезним святковим тортом від УФЄ.

Євген Молнар був нагороджений грамотою за вагомий внесок у розвиток молоді та спорту. “Ми започаткували цей проект з розвитку спорту в нашому місті, і перший майданчик був побудований на Православній набережній для тренувань зі Street Workout. Це вже другий майданчик, але на цьому ми не зупинимось і будемо й надалі продовжувати цей проект, розвивати та допомагати нашому місту. Слава Україні!”


Про Захід