В Ужгороді пройшов благодійний пауерліфтинг (ФОТО)

Опубліковано:

 Спортивні вихідні СПО “Карпатська Січ” завершились в неділю благодійним турніром “Український прорив”

Братнє місто Львів передало Ужгороду естафету організації всеукраїнського турніру з вуличного жиму лежачи, який кочує українськими містами з метою пропаганди здорового способу життя та збору коштів на потреби вояків, поранених на фронті.

Кожен бажаючий мав змогу продемонструвати свою силу, паралельно допомагаючи закарпатським воїнам. Правила участі були прості : чоловіки жали 80% від маси тіла, жінки – 50 %.

2-е і 3-є місця розділили 4 часники, які підняли 80% від маси свого тіла 34 рази – Гучкович Іван (студент УжНУ), Кривка Крістіан (11 клас, школа №11), Іванич Василь (січовик з с. Кам'янське Іршавського району) та Єрьомін Віктор (ужгородець з клубу “Еталон”).

Переможцем став січовик з с. Кам'янське Іршавського р-ну Левко Петро, який 44 рази підняв вагу 63 кг.

Також у змаганнях взяли участь дві дівчини : Шпінь Діана, котра підняла вагу 27 кг 17 разів та зайняла перше місце, і Анастасія Свид, яка підняла вагу 26 кг 16 разів та посіла відповідно друге місце.

Усі призери отримали в якості приза патріотичні футболки.

Учасником турніру була і ціла сім'я Квятковських : батько Леонід з чотирирічним сином Миколою, які також позмагались за перемогу. Маленький Микола показав велику силу волі та щирі переживання за долю українських солдатів, що не залишило байдужим жодного з присутніх. Як винагороду за свої старання хлопчик отримав солодкий приз.

Загалом під час змагань було зібрано 1142 гривні, які вже завтра будуть передані пораненим воїнам АТО.

Турнір був покликаний привернути увагу закарпатців як до проблем зі здоров'ям сучасної молоді, так і до військового конфлікту на Сході України.

Гасло “Спорт! Здоров'я! Націоналізм!” і далі поширюватиметься українськими містами. Ужгород передає естафету Тернополю, Івано-Франківську та Сумам. Вперед! Слава Україні!

Подяку висловлюємо побратимам з БСК (Баранинський спортивний клуб), звукооператору Павлу Файван та судді 1-ої категорії Рижак Елізаветі.


Про Захід