В Ужгороді згадували завершення війни

Опубліковано:

9 жовтня в Ужгороді відбулось урочисте відкриття міжнародного форуму “70 років визволення України і Східної Європи від німецько-фашистських загарбників”.

70 років минуло з того часу, як звільнили Україну від німецько-фашистських загарбників. На українській землі війна тривала 1225 днів і ночей, з 22 червня 1941 року по 28 жовтня 1944 року.

Захід міжнародного рівня був організований членами Всеукраїнської спілки учасників війни та Закарпатської обласної організації всеукраїнської спілки учасників війни з метою вшанування пам'яті полеглих у боротьбі за свободу нашої держави.

В ході Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років саме на території України відбувалися ключові битви за визволення Європи від фашизму. В цей день присутні на форумі вшанували пам'ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій німецько-фашистських окупантів.
По завершенні урочистої частини учасники форуму здійснили покладання вінків до пам'ятника Воїну визволителю та на Пагорбі Слави в обласному центрі Закарпаття.

Тож не забуваймо, що ми є нащадками славного покоління наших предків, які завоювали нам мирне і щасливе сьогодення. Наш з вами обов'язок, в цей непростий для України час – бути гідними їхнього подвигу. Усіма своїми справами утверджувати злагоду та суспільну гармонію на нашій рідній та вільній українській землі.

прес-група Закрпатського ОВК


Про Захід