Переможці районних благодійних турнірів з футболу визначать найкращого в обласному центрі

Опубліковано:

11-го жовтня було проведено благодійні футбольні турніри, організовані СПО “Карпатська Січ”, зі збором коштів на потреби війська

Спортивно-патріотичне об'єднання “Карпатська Січ” продовжує популяризувати Здоровий спосіб життя серед закарпатської молоді.

11-го жовтня було проведено відразу два турніри з міні-футболу “Допомога воїнам АТО”, один в м. Мукачево, інший в м. Свалява.

Футбольні турніри стали невід'ємною частиною програми “Карпатської Січі”. Даний захід був спрямований на поширення ідей здорового способу життя з метою повернути дух командної боротьби, самоорганізації та активної участі у різноманітних спортивних змаганнях на вулицях українських міст.

Не забули січовики й про українських солдат, що перебувають в зоні АТО. За час проведення турнірів було зібрано 650 грн. на допомогу воякам. Гроші будуть передані 5-му окремому батальйону ДУКу “Правий сектор”.

В м. Свалява турнір взяв старт о 10.00, команди-учасники грали в одній групі, в якій після групових матчів стали відомі фіналісти турніру.

В самому видовищному матчі команда “Газмяс” обіграла з рахунком 8-6 команду “Ганьковиця” і стала третьою на турнірі.

Переможцем турніру “Допомога воїнам АТО” та володарем кубку стала команда “Центр”, яка обіграла в фіналі “Хімік” – 4-2.

Об 11.30 стартував турнір в м. Мукачево. Команди-учасники грали за такою ж схемою, як і команди в м. Свалява. Третьою стала команда “ВПУ №2”. В фіналі зустрілись два рівні по силі колективи – “ВПУ №3” та “Сонечко”, кубок у вигляді Тризубу завоювала команда “ВПУ №3”, фінальний рахунок 3-2.

Незважаючи на запеклу боротьбу за призові місця на турнірах традиційно панувала дружня та братерська атмосфера. Команди, які заняли 1-3 місця були нагороджені почесними грамотами, а команди-переможці отримали кубок змагань – Тризуб, та стали чемпіоном серед вуличних команд м. Свалява та м. Мукачево.

Команди-переможці відправляться на фінальний турнір в м. Ужгород, де за кубок “Карпатської Січі” позмагаються всі переможці турнірів, які організовувало спортивно-патріотичне об'єднання “Карпатська Січ”.