Прокуратура взялася за посадовців, які виділили собі земельні ділянки

Опубліковано:

 Хустські посадовці оформили і видали незаконні державні акти про виділення земельних ділянок для свого ж  господарства.

 

Хустською міжрайонною прокуратурою встановлено, що службовці районної державної адміністрації, зловживаючи службовим становищем, всупереч інтересам служби, з метою одержання окремими громадянами неправомірної вигоди, безпідставно оформили і видали незаконні державні акти про виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Про це виданню “Про Захід” повідомила  прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Як повідомив Хустський міжрайонний прокурор Юрій Беламут: “Підставою для видачі дев'яти  громадянам державних актів було зазначено розпорядження голови Хустської РДА, хоча цим розпорядженням лише надано дозвіл на виготовлення проекту відведення земельної ділянки, а розпорядження про передачу їм у власність не приймалось”.

В результаті було незаконно вилучено земельні ділянки загальною площею понад 13 га вартістю близько 50 тис.грн., чим завдано шкоду державним інтересам у сфері контролю за використанням земельних ресурсів, що є підставою для представництва міжрайпрокуратурою інтересів держави в суді.

Відтак, Хустською міжрайонною прокуратурою на виявлені порушення вимог земельного законодавства вжито заходів представницького характеру та заявлено до суду 9 позовних заяв в інтересах держави до окремих  громадян та Хустської районної державної адміністрації про визнання вищевказаних державних актів незаконними та повернення земельних ділянок загальною площею понад 13 га у власність держави.

Про Захід