Вся країна побачить ужгородський “Ревізор”

Опубліковано:

 За трирічну історію існування “Ревізора” створено чимало авторських пародій на шоу. Що свідчить про справжнє народне визнання програми. Пише Мукачево нет

Одними з найбільш вдалих варіацій на тему команда вважає відеозамальовки з Одеси, “Ответку Ревизору” від суворих хлопців із Чернігова, а також історію про “Фролю Еймут” із Ужгорода. До речі, про те, як створювалася ужгородська пародія, і у скільки вона “вилилася” авторам, шанувальники програми зможуть дізнатися у спецвипуску “Ревізор без купюр” вже в понеділок, 13 жовтня о 19:00 на Новому каналі.

Але вищий пілотаж в умінні посміятися над собою глядачам продемонструє команда “Ревізора”.

– Є такий непопулярний нині автор – Карл Маркс. Колись він видав абсолютно геніальну фразу про те, що людство, сміючись, розстається зі своїм минулим, – каже директор Творчого об'єднання Вікторія Бурдукова. – У “Ревізорі” завершилася одна епоха, і зараз розпочинається інша, з новим обличчям. За час існування програми ми давали достатньо приводів і пишалися, коли ці приводи знаходили втілення у пародіях. Будь-яка людина, не позбавлена самоіронії, зрадіє такій увазі. Адже це показник того, що проект такий популярний, що хтось витрачає час, сили, розум на те, щоб створити про нього пародію. Те, що ми зараз зняли, – це своєрідний реверанс усім, кому ми були настільки небайдужі! Ми зробили повноцінний годинний продукт і назвали його “РевіЗІРКА”. Це, мабуть, вперше на українському телебаченні, коли програма знімає пародію на себе ж. Але команді “Ревізора” не звикати робити щось вперше. Глядачам має сподобатися!

Дивіться пародію в суботу, 18 жовтня, о 12:10 на Новому каналі.


Про Захід