Закарпатські «Ведмеді» відзначили День волонтера з душею, вдячністю і без офіціозу

Опубліковано:

Відкриття тематичної фотовиставки, "ведмежий рекорд", вручення відзнак, спільне плетіння маскувальної сітки, інші цікавинки і сюрпризи, а головне – приємне спілкування. Формат доволі нового для нас усіх свята – Всесвітнього Дня волонтера – започаткував Рух підтримки закарпатських військових, відомий ще й як "закарпатські "Ведмеді"".

Тематична фотовиставка вмістила лише невелику частину, але уже історію роботи Руху на Закарпатті. Від перших збирань продуктів, до театралізованих акцій та презентацій. Показали і мандри брендової води "Сльози сепаратиста", котра побувала і на фронті, та піднімає настрій пораненим у шпиталях. Лише цього року їх було проведено 16. Волонтери спільними зусиллями заробили 132 тисячі 756 гривень.

216 ведмедиків, саме стільки іграшок з часу, як Рух в народі почали іменувати "ведмежим" (символ волонтерів – озброєний ведмідь), зібралося в офісі. Кількість колекції офіційно зафіксували у свідоцтві, хоча вже протягом свята вона поповнилася чотирма новими ведмедями. Доля колекція буде вирішена після війни, але за будь-яких обставин вона буде благодійною.

До Дня волонтера учасники Руху прагнули пригадати ключові події, так, окрім фото, зібрали для демонстрації символічні сувеніри, виготовлені для організації з різних приводів – на них символ-ведмідь постає у різній ролі. А ще презентували початок колекції шевронів, яка теж поповнилася просто на святі завдяки друзям з добровольчих батальйонів.

На святковому дійстві Рух скористався нагодою "обійняти" своїх дорогих друзів, ба навіть власну "родину" – адже подяки за віддану роботу отримали здебільшого самі волонтери. А головним благодійникам вручили "Ведмежі Оскари" – дуже почесні відзнаки з серцем і від душі.

Закарпатські волонтери підбили і певні підсумки роботи та розповіли про свої нинішні пріоритети. 2016 рік для відділення Руху в Ужгороді пройшов під знаком милосердя. Практично усі акції були скеровані на підтримку прифронтових військових шпиталів, поранених закарпатців, забезпечення ліками та ремонт військової техніки, зокрема і медичної. Робота триває постійно, про що Рух щодня звітує на своїй офіційній сторінці у соцмережі.

Рух підтримки закарпатських військових дякує кожному з причетних до допомоги – а таких людей дуже-дуже багато! "Ведмеді" вітають усіх, хто володіє "геном небайдужості" та бажають здоров'я, добробуту й подальшого натхнення змінювати світ на краще!

Особливо ж символічно, що наступного дня після міжнародного волонтерського свята 6 грудня відзначається День Збройних Сил України, адже ці дві дружні громади разом наближають спільну перемогу. І з цієї нагоди Рух вітає своїх натхненників – "наших хлопців" – українське вояцтво!

З повагою, Рух підтримки закарпатських військових

 

 

 

Про Захід