В Ужгороді презентують підсумки моніторингу захисту прав військових

Опубліковано:

Українська Гельсінська спілки з прав людини за співпраці Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області запрошує взяти участь у презентації підсумків моніторингового дослідження захисту прав військових та їхніх сімей в місті Ужгород.

Презентація дослідження для представників ЗМІ відбудеться у четвер, 8 грудня у прес-центрі Закарпатської ОДА.

Речники заходу:
•       Іван Алмаші, голова регіонального відділення секретаріату урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області;
•       Євгенія Бардяк, координатор програми підтримки випускників Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини";
•       Борис Кондратюк, координатор Української Гельсінської спілки з прав людини в місті Ужгород.

Початок о 10:00.

Моніторинг проводився в рамках апробації (перевірки на практиці) правозахисної "паспортизації" областей, забезпечення прав людини на рівні місцевих громад. Дані дії потрібно розцінювати як процес оцінки стану дотримання прав людини на локальному рівні. Моніторинг передбачає не лише перевірку дотримання прав людини, але й удосконалення самого інструментарію його проведення.

Метою  моніторингу є аналіз діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчої влади в сфері захисту прав мобілізованих, військових, членів їхніх сімей та родин загиблих учасників АТО в місті Ужгород.

На основі зібраної інформації автори звіту виробили рекомендації для Ужгородського міського центру зайнятості, Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області, УжНУ та Ужгородської міської ради разом з її структурними підрозділами.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 066 532 48 54.

Про Захід