На Іршавщині правоохоронці знову вилучили мак

Опубліковано:

 Так, нещодавно іршавські оперативники Іван Варцаба та Артем Яцканич, маючи відповідну оперативну інформацію, навідалися на город мешканця села Осій. У  58-річного чоловіка виявили та вилучили 177 рослин снодійного маку. Як пояснив правоохоронцям чоловік, він вирощував мак тільки для власних потреб, повідомляє  Іршавський РВ УМВС.

Нарковмісні рослини правоохоронці вилучили та направили на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Отож, правоохоронці нагадують мешканцям району, які вирощують наркомісткі рослини та сподіваються залишитися безкарними: незаконне культивування маку чи конопель (в тому числі збереження самостійних рослин) підпадають під статті Кримінального (ст.310) та Адміністративного (ст.106) кодексів України, залежно від кількості виявлених рослин.

Даний факт вилучення маку у селі Осій внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за  ознаками кримінального правопорушення передбаченого частиною 1 статті 310 Кримінального кодексу України (незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку чи конопель). Триває слідство, на селянина очікує передбачене законом відповідальність.

Про Захід