Громадськість Закарпаття зустрічається з кандидатами-мажоритарниками у виборчих округах

Опубліковано:

Коаліція громадських організацій Закарпаття “За реформи та євроінтеграцію України”, Клуб експертів УжНУ, Громадський центр Закарпаття у партнерстві з місцевими громадськими радами та низкою регіональних і місцевих ЗМІ у період з 7 по 17 жовтня розпочали відкриті публічні зустрічі з кандидатами-мажоритарниками в усіх виборчих округах області. Ініціативний проект отримав назву “Мандат громад Закарпаття – на виконання завдань революції гідності”.

А його головною метою є доведення до кандидатів-мажоритарників сутності того, що нинішні парламентські вибори є найбільш важливими і визначальними в історії незалежної України. Бо вони є одним із етапів виконання пріоритетних завдань Революції Гідності та євромайданів. Зокрема, мова йде про повне перезавантаження влади в країні на усіх рівнях, про захист незалежності, суверенності і державності України, про здійснення справжніх системних реформ в руслі євроінтеграційних прагнень суспільства і тотальну боротьбу з внутрішнім ворогом – корупцією. Саме тому кандидатам-мажоритарникам заздалегідь пропонувалось дати короткі відповіді на 10 запитань, які мали виявити їх професійну і громадянську та політичну позицію щодо спроможності і готовності до виконання завдань Революції Гідності. А нині діючим народним депутатам від Закарпаття пропонувалось додатково відповісти ще на 5 запитань щодо результатів їх парламентської діяльності та резонансного голосуванням 16 січня і за т. зв. “Харківські угоди”.

І ось результати перших публічних зустрічей з кандидатами-мажоритарниками.

У виборчому окрузі №70 зустріч відбулась 7 жовтня у м. Сваляві.З дев'яти кандидатів відповіді на запитання надали Гармасій І.М., Гуцал В.В., Грига Ю.Ю., Канюк В.М., Курах І.І., Туркевич О.Б., Чундак М.В. Вони ж або їх довірені особи впродовж майже трьох годин вели активний діалог з представниками громадськості і виборців, коментували свої виборчі програми. Не дали відповідей на запитання анкет і не з'явились на публічну зустріч кандидати Ланьо М.І. і Чурей В.І.

Всі учасники зустрічі у м. Сваляві підсумували: діалог з громадськістю був надзвичайно корисним, неупередженим, пройшов у доброзичливій атмосфері, націлив кандидатів на агітаційну роботу в окрузі відповідно до вимог часу і прагнень виборців.

На завершення кожен з кандидатів підписав з представниками громадськості, медіа і виборців “Меморандум про чесні вибори і готовність до виконання завдань Революції Гідності”.

Іншою виявилась ситуація на зустрічі громадськості з кандидатами 8 жовтня у м. Мукачеві, які йдуть по в/о №69. З дев'яти заявлених кандидатів лише три прийшли на зустріч – Гокс О.О., Данацко І.І. і Хайнас О.В. Кандидати Балога В.І., Ільтьо І.І., Кріль І.І., Мочан М.М., Роман В.Ф., Фриндак Я.В. не знайшли потрібним чи можливим ані відповісти на 10 запитань, ані прийти на публічну зустріч і підписати “Меморандум про чесні вибори і готовність до виконання завдань Революції Гідності”. Нагадуємо, що наступні публічні зустрічі з кандидатами пройдуть у містах Тячів, Ужгород, Хуст і Виноградові, відповідно 10, 14, 16 і 17 жовтня 2014р. А детальний письмовий звіт і відео репортаж читайте і дивіться на нашому сайті, та на інших сайтах Закарпаття.

Олег Лукша, Співголова Оргкомітету зустрічей та коаліції ГО Закарпаття “За реформи та євроінтеграцію України”


Про Захід