В Ужгороді пройде марш слави УПА

Опубліковано:

14 жовтня –день створення Української Повстанської Армії. Саме цього дня ВО “Свобода” вже традиційно запрошує націоналістів всієї країни на мітинг патріотів та марш за визнання воїнів ОУН-УПА борцями за незалежність України у м.Києві.

В свою чергу ужгородська “Свобода” запрошує всіх жителів та гостей міста відзначити справжній День захисника Вітчизни в Ужгороді. У цей нелегкий для країни час українці повинні гуртуватись, тому закликаємо долучатись усіх патріотів та націоналістів Закарпаття, громадські організації та політичні партії, а також духовенство краю. Заходи відбудуться 15 жовтня 2014 року о 18.30 – “Мітинг патріотів” – народне віче ( пл.Народна, біля пам'ятника Т.Г.Шевченку).

По завершенні відбудеться смолоскипний марш слави ОУН-УПА. Вони боролись: “За соціальне і національне визволення!”. Ми ж вимагаємо визнання боротьби ОУН-УПА національно-визвольною боротьбою української нації та проголошення 14 жовтня – День створення УПА – державним святом.
Приходь 15 жовтня о 18.30 до пам'ятника Т.Шевченку!

Вшануємо всіх хто боровся за Україну – українське козацтво, армію УНР, Січових Стрільців, повстанців Холодного Яру, оборонців Карпатської України, нескорене воїнство УПА, Героїв “Небесної сотні” та нинішніх оборонців держави!

Прес-служба Ужгородської міської організації ВО “Свобода”


Про Захід