Воловецьких підприємців попросили легалізувати робочі місця

Опубліковано:

“Підприємці, ви ж патріоти! Я прошу – доведіть це і легалізуйте найману працю. Тоді місцевий бюджет отримає податки і район розвиватиметься”.

З такими словами голова Закарпатської ОДА Василь Губаль звернувся до підприємців Воловеччини у четвер, 10 жовтня, під час розширеної виїзної наради, яка мала на меті з'ясувати стан справ у районі.

Підсумовуючи зустріч, він звернувся до тих волівчан, які формують у тому числі й економічне обличчя району. У першу ж чергу наголосив: “Загалом підходимо до кадрових питань з двома основними критеріями: на посади мають ставати професіонали і патріоти Закарпаття. Ті люди, котрі спроможні працювати так, аби виконати запити людей. З корупціонерами нам не по дорозі. Таке викорінюватимемо. Так, мені непросто, й у тому числі через спроби тиску на мене людей, які не готові відмовлятися від старих методів роботи. Але у мене міцний хребет, я витримаю. З вашою допомогою, громадо!”.

Керівник області вів мову і про потреби децентралізації влади – на його думку, саме той процес, що потрібен Україні і Закарпаттю. Це має статися також і в бюджетних питаннях. “Лідер місцевої громади не має оббивати пороги чиновника. А – повинен мати владу у себе в селищі чи селі” – вважає голова ОДА.
“Щодо бізнесу. Переконливо прошу керівників структур: не можете допомогти – не заважайте. Бізнесові – створювати робочі місця у районі. Якщо підприємець платить єдиний податок – уже спасибі. Бізнесмени – якщо відчуваєте тиск, не сприяння, якщо бачите, що ваші права обмежують (і це стосується не лише фіскальних органів, а усіх установ, сфери адмінпослуг, дозвільних служб) – ідіть до мене напряму і кажіть про це. Управлінці – ми всі маємо бути приязні і відверті до тих, хто створює робочі місця” – наголосив Василь Губаль.

Також він окремо звернувся до представників правоохоронних органів не лише з вимогою не перешкоджати легальному бізнесу, а й активізувати роботу із протидії незаконному. Як от нелегальна міграція і контрабанда, й ще звернути увагу на попередження правопорушень серед неповнолітніх.

Тримаючи слово перед громадою, голова ОДА запросив активних мешканців району до співпраці і контролю за владою. “Я не хочу отримувати інформацію про життя району від керівництва РДА. Мені цікаво те, що бачите і думаєте ви. Будь ласка, не будьте байдужі, підтримуйте, але й контролюйте” – наголосив Василь Губаль.

Прес-служба Закарпатської ОДА


Про Захід