Цього місяця патрульні Ужгорода та Мукачева виявили 28 випадків незаконного обігу наркотиків (Фото)

Опубліковано:

30 листопада о 00:20 на залізничному вокзалі в Мукачеві екіпаж патрульних помітив підозрілу особу. Побачивши правоохоронців чоловік помітно занервував, чим викликав додаткові підозри. Повідомивши громадянина про намір проведення поверхневої перевірки та відповідальність за зберігання чи збут заборонених речовин, чоловік зізнався правоохоронцям, що має при собі шприц з "креатином". В присутності слідчих та понятих у громадянина дійсно виявили запаяний шприц, однак з кристалічною речовиною світло-жовтого кольору, схожою на наркотичну метамфетамін.

Цієї ж ножі, близько 5-ї години ранку ужгородські патрульні помітили Merсedes іноземної реєстрації, який зупинився з порушенням на площі Кирила і Мефодія. Під час перевірки документів і поверхневого огляду, у водія виявили поліетиленовий пакетик з подрібненою речовиною рослинного походження, схожою на марихуану.

В діях обох громадян вбачаються ознаки злочину. Всі речові докази вилучили слідчі.

До відома, протягом листопада поточного року патрульні Ужгорода та Мукачева виявили вже 28 випадків незаконного обігу наркотичних речовин.

Про Захід