Громада Тячівщини небайдужа до захисників країни

Опубліковано:

 Доброчинна акція по збору яблук, яку днями ініціювало керівництво райдержадміністрації, вже другий день триває у садах колишнього радгосп-заводу в селі Руське Поле.

8 жовтня до збору фруктів долучився і колектив працівників райдержадміністрації, разом з головою державної адміністрації Петром Голубкою та заступником Василем Каганцем.

Також участь у проведенні акції прийняли працівники Тячівського управління соціального захисту населення та начальник управління Василь Бонка.

– Приємно, що окрім молоді, ініціативу активно підтримали працівники державних установ району, які зголосились попрацювати для підтримки військовослужбовців та чесним трудом внести свій вклад у благодійну справу, – наголосив Петро Голубка. А також висловив всім учасникам акції щиру подяку.

Оскільки трудились працівники держустанов старанно – то й урожай зібрали чималий. Їх сукупний внесок у доброчинну справу склав близько 10 тонн спілих яблуневих плодів.

А так як яблуні цього річ вродили на диво урожайно, то дана акція буде продовжуватись ще декілька днів. До участі в благодійному заході запрошуються волонтери та всі небайдужі мешканці району.

Виручені кошти від продажу плодів будуть перераховані на рахунок благодійного фонду “Срібна земля”, з якого спрямовуватимуться на потреби армії, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації


Про Захід