І “бізнес” забрали, і в тюрму посадили – так на Закарпатті карають наркоділків

Опубліковано:

 Наприкінці травня закінчився судовий розгляд кримінального провадження щодо 35-літньго чоловіка. За збут психотропної речовини, зберігання та вирощування наркотичних рослин вироком суду мукачівця позбавили волі на 6 років – пише Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС.

Влітку минулого року мукачівські правоохоронці “на гарячому”, під час збуту психотропної речовини – метамфетаміну, затримали 35-річного чоловіка. Неподалік залізничного вокзалу у м.Мукачеві, раніше судимий чоловік продавав білий порошок. Окрім того, під час огляду, з кишень підозрюваного працівники міліції вилучили марихуану. Однак і це не всі протизаконні справи чоловіка. Вдома на присадибній ділянці чоловік влаштував міні-плантацію з вирощування коноплі. Всього в ході обшуку було вилучено 27 кущів наркотичної рослини. 
Чоловік, батько двох малолітніх дітей, останнім часом ніде не працював, а підзаробляв на життя у такий протизаконний спосіб. У минулому вже притягувався до кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків. Під час досудового та судового розглядів кримінального провадження своєї вини підозрюваний не визнавав.
Проте в суді прокурор м.Мукачева Руслан Галецький надав беззаперечні докази його винуватості, звернув увагу на тяжкість та підвищену суспільну небезпечність вчиненого злочину. Тож судом мукачівця позбавили волі на строк – 6 років.

Про Захід