Закарпатські обранці визначать ефективні варіанти використання комунального майна на користь громад

Опубліковано:

Йдеться про заходи щодо підвищення ефективності використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад

Для підвищення ефективності використання майна, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та збільшення находжень до обласного бюджету від передачі об'єктів в оренду обласним обранцям пропонується розглянути проект рішення про заходи щодо підвищення ефективності використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області.

Потрібно визначити нежитлові приміщення будівель (м.Ужгород, адмінбудівлі  на вул.Гойди, 8  та на вул. Петефі, 14, а також будівлі на вул. Театральна, 6 та на вул. Загорській , 2) як такі, що можуть використовуватися для здачі в оренду суб'єктам підприємницької діяльності. 

Визначити, що нежитлові приміщення (м.Ужгород, вул.Грибоєдова, 20 б)  можуть передаватись в оренду державним та іншим установам за пільговими орендними ставками. 

Балансоутримувачам повідомити орендарів, строк дії договорів оренди з якими закінчується, про те, що договори оренди нежитлових приміщень припиняють свою чинність. 

Балансоутримувачам укласти із орендарями-бюджетними установами договори оренди нежитлових приміщень (м.Ужгород, вул.Грибоєдова, 20 б ) строком на 2 роки 11 місяців.

Орендарям-бюджетним установам укласти договори користування, на постачання комунальних послуг та відшкодування експлуатаційних витрат з балансоутримувачами будівель та використовувати приміщення за призначенням.

Контроль за виконанням цього рішення пропонується покласти на профільну постійну комісію обласної ради з питань законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту.

Прес-служба Закарпатської облради

Про Захід