Ужгородська прокуратура домоглася скасування рішення міськвиконкому

Опубліковано:

 Прокуратура міста Ужгорода домоглася скасування рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради щодо передачі приміщення Ужгородської ЗОШ 1-3 ступенів №10 імені Дойко Габора у користування під стоматкабінет.
Днями Закарпатським окружним адміністративним судом позовні вимоги прокуратури міста Ужгорода з цього приводу задоволено в повному обсязі.
Передувала цьому прокурорська перевірка в результаті якої встановлено, що виконавчий комітет Ужгородської міської ради своїм рішенням у липні 2014 року, передало в оренду приміщення Ужгородської ЗОШ 1-3 ступенів №10 площею 14,5 кв.м., у користування на умовах оренди Християнському благодійному фонду “Карітас-Закарпаття” під стоматологічний кабінет. Ціна оренди – 1 гривня. Та запитання у прокуратури були здебільшого не до ціни, а до порушення при цьому Закону.

Зокрема, порушено Закони України “Про охорону культурної спадщини” та “Про освіту”, адже приміщення школи, яке згідно рішення облвиконкому від 1980 року є пам'яткою архітектури місцевого значення, не може передаватися в оренду без відповідного дозволу управління культурної спадщини Закарпатської ОДА.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області


Про Захід