Берегівщина: прокуратура взялася за підприємство, яке не виплатило працівникам зарплату

Опубліковано:
У зв'язку з суспільним резонансом та з метою перевірки окремих публікацій у засобах масової інформації, Берегівською міжрайонною прокуратурою в ході перевірки в порядку нагляду за додержанням і застосуванням закону внесено відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.175 ч.1 КК України – невиплата заробітної плати. Про це виданню “Про Захід” повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Зокрема, встановлено, що станом на ПОГ ЕВП УСБ “Закарпаття” наявна заборгованість із виплати заробітної плати 6 працівникам в розмірі понад 155 тис.грн.
В той же час керівництво ПОГ ЕВП УСБ “Закарпаття” маючи на розрахункових рахунках підприємства грошові кошти в сумі близько 408 тис.грн., всупереч вимог ст.43 Конституції України, ст.ст.97, 115 КзПП України та ст.24 Закону України “Про оплату праці”, грубо порушуючи вимоги законодавства про працю та конституційні права громадян на належні умови праці, не виплатили заробітну плату 6 працівникам підприємства заробітну плату за період 2012-2013 років в сумі 155 тис.грн.
Розслідування вказаного провадження доручено слідчому відділенню Берегівського РВ УМВС України в Закарпатській області. 
Прокурором у кримінальному провадженні надано письмові вказівки, в тому числі щодо перевірки законності витрачання посадовими особами ПОГ ЕВП УСБ “Закарпаття” отриманих коштів за вказаний період.
Берегівською міжрайонною прокуратурою забезпечено контроль за ходом досудового розслідування.
 
 
Про Захід