Закарпатським лікарям представили нового очільника медицини (ФОТО)

Опубліковано:

У середу, 8 жовтня, керівникам управлінь охорони здоров'я міст і районів області та медичних закладів краю представили нового очільника галузі Василя Скрипа.

У Закарпатській облдержадмінстрації голова краю Василь Губаль представив керівника однієї з основних соціальних галузей краю, сказавши: “Закарпатцям пощастило двічі. По-перше, зараз наш краянин Василь Лазоришинець очолює сферу охорони здоров'я України, а, по-друге, вважаю, що призначення Василя Скрипа є вдалим рішенням, яке приймалося з огляду на очікування громади”.
Керівник області акцентував медикам-управлінцям: “Зараз усі ми переживаємо складні часи. Але галузь має розвиватися. Робитиму усе, аби фахівці медичної сфери відчували підтримку держави”, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Василь Іванович проінформував: на Закарпатті було здійснено дослідження громадської думки, яке показало – краяни не втратили довіру до медичної галузі. “Утім, це трапилося у ставленні до певних керівників. І з огляду на це продовжимо кадрові зміни. Керівники закладів і їх колективи мають працювати так, аби виправдовувати очікування людей. Якщо ж медичні управлінці не хотітимуть змінювати підходи з огляду на потреби населення області, нові стандарти роботи – муситимуть шукати нові місця роботи. Коли ж маємо справу із професіоналами, з людьми, які готові до викликів часу – підтримаємо”.

У цьому контексті Василь Губаль просив медичну громаду ставитися із розумінням до рішень і закликав спільно працювати в інтересах громади, на Закарпаття, для України.


Про Захід