На Тячівщині знову буде “Мир”

Опубліковано:

 Гора Капуна є візитівкою не тільки села Руське Поле, а й всього Тячівського району. Вона добре відома жителям краю та туристам завдяки оригінальному напису “МИР”, висадженого деревами на схилі гори, який гарно видно з автошляху Ужгород-Рахів.

Однак впродовж останніх років за зеленими насадженнями не велось належного догляду, тож окремі літери вже важко розрізнити. На цей недолік звернув увагу голова Тячівської райдержадміністрації Петро Голубка та проявив ініціативу відновити його.

– Прикро, що на сьогодні, коли у зв'язку з подіями на Сході України слово “МИР” набуло особливої актуальності, напис неможливо прочитати. Тож його відновлення стане виявом патріотизму та миролюбності населення Тячівщини, – наголосив Петро Петрович.

З метою якнайшвидшого втілення даної ідеї в реальність, сьогодні очільник району провів зустріч з керівниками місцевих лісгоспів – директором ДП “Мокрянське ЛМГ” Василем Куцином, ДП “Брустурянське ЛМГ” Валерієм Мургою та ДП “Тячів ЛАГ” Наталією Катреняк. Всі разом виїхали на місце, оцінили об'єм роботи та визначились із породами насаджень, які необхідно відновити. В цілому дерева будуть різними, однак в основі буде “Червоний дуб”.

Приступити до відновлення літер, тобто почати висаджувати дерева, планується вже цієї осені. Оскільки найбільша ймовірність того, що молоді насадження приживуться, саме в осінній період, повідомляє прес-служба Тячівської райдержадміністрації.


Про Захід